2017 YILBAŞI HEDİYE ÖNERİLERİ

COOL WATCH tuncay 05/11/2016 0 YORUM YILBAŞI HEDİYELERİ,

Kırmızı Dondan, Parfümden Sıkıldıysanız Sizin İçin Alternatif 2017 Yılbaşı Hediyeleri...


Senelerdir her yılbaşı öncesi birbirinize aynı üç beş hediye çeşitleri verip durmaktan ne kadar sıkıldığınızı biliyoruz. O kısır döngüyü, o fasit daireyi çok iyi tanıyoruz. Kırmızı don, kitap, bahçe cücesi, parfüm seti, bardak çardak; yeter içimiz şişti artk! Bu yılbaşı kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın ve değişik hediyeler verin. Nasıl mı değişik? Hepsi aşağıda...
Hediye edeceğiniz kişi  kurumsal bir firmada yada şirket sahibi ise ona kişiye özel 007 james bond kartvizitlik hediye edebilirsiniz üstelik kartvizilik üzerine ister firma logosunu isterseniz isim  yazdırarak ona en güzel kartvizitlik hediye etmiş olucaksınızdır.

Triko Melek Kanat Kazak

Hediye edeceğiniz bir bayan ise ona özel tasarım baskı triko melek kanat kazak hediye ederek sizin onun gözünde bir melek olduğunu ifade etmiş olursunuz.

Melek Kanat Kazak

Triko Kazak

Ahşap Güneş Gözlüğü

Çok farklı bir hediye düşünüyorsanız size önerimiz ahşap güneş gözlüğü hediye edebilirsiniz doğallığı ve şıklığı ön planda olması çok anlamlı yılbaşı hediyesi olacaktır.

Ahşap Gözlük

Tahta Gözlük

Parti Mumu

Bir önerimiz daha var her ne hediyeyi aldıysanız bunuda ektra almanızı tavsiye ediyoruz müzikli parti ve özel günler için parti mumu onu çok daha fazla etkileyecektir.

Parti Mumu

Parti Ürünleri

Gold Shiny Led Edition - Siyah Kayış Unisex Kol Saati  Cool Watch SaatGold Shiny Led Edition - ..
199,00₺
Vergiler Hariç: 168,64₺
Mavi Matte Led Edition - Turuncu Kayış Unisex Kol Saati  Cool Watch SaatMavi Matte Led Edition ..
199,00₺
Vergiler Hariç: 168,64₺
Ahşap Yeşil Güneş Gözlüğü  Cool Watch SaatAhşap Yeşil Güneş Gözlüğü..
499,00₺
Vergiler Hariç: 422,88₺